Інжинірингова компанія ТОВ НВП «Техприлад»


Інжинірингова компанія ТОВ НВП «Техприлад» заснована в 1994 році інженерами-розробниками в галузі приладобудування та автоматизації технологічних процесів.

Компанія спеціалізується на впровадженні в українську промисловість високотехнологічного європейського обладнання, яке широко застосовується для перекриття, управління і вимірювання потоків різних робочих середовищ в трубопроводах промислових і енергетичних об’єктів, а також в системах комунального тепло-, водопостачання.

В компанії Техприлад працює близько 40 осіб. Це висококваліфіковані інженери та технічні працівники, які пройшли спеціальне навчання на заводах наших європейських партнерів.

В компанії впроваджено систему управління якістю за стандартом ISO 9001 : 2015. Сертифікація виконана сертифікаційним органом TUV SUD Management Service GmbH (Німеччина).


Техприлад на Міжнародній виставці «Нафта та газ».
Репортаж каналу ТРК «Київ»
Переглянути відео

Обладнання, що імпортується

Компанія є прямим імпортером і авторизованим дистриб’ютором в Україні (як правило , ексклюзивним або генеральним ) ряду відомих європейських виробників промислової трубопровідної арматури, контрольно- вимірювальних приладів і автоматики.

Серед наших закордонних партнерів такі відомі компанії, як: ARI — Armaturen GmbН ( Німеччина ), Mankenberg GmbH (Німеччина), Zwick Armaturen GmbН ( Німеччина ), A+R Armaturen GmbH (Німеччина), Valvosider Srl ( Італія ), Swissfluid AG ( Швейцарія ), Flowrox Oy (Фінляндія), Landis + Gyr GmbH ( Німеччина ), CYL Knife Valves SL ( Іспанія ) і ряд інших.

Крім того, тривалий час ми співпрацюємо з українськими дочірніми компаніями таких виробників, як: ДП Альфа-Лаваль Україна, ТОВ Віло Україна, ДП Сіменс Україна тощо.

Обладнання перерахованих вище компаній сертифіковане на відповідність останнім європейським і світовим промисловим стандартам і широко застосовується в багатьох розвинених країнах світу завдяки високій якості при помірних цінах .


Власне виробництво 

Компанія має власну виробничу базу і випускає наступну продукцію, використовуючи технології та комплектуючі вузли наших європейських партнерів:

  • Лічильники тепла Суперком — 01 на базі ультразвукових витратомірів компанії Landis + Gyr GmbH
  • Шафи керування тепловими пунктами серії Автотерм з використанням контролерів Siemens SBT
  • Пластинчасті розбірні теплообмінні апарати з комплектуючих компанії ALFA Laval AB, з правом використання товарного знака вищеназваної шведської компанії
  • Автоматизовані модульні теплові пункти . Робочі середовища: водяна пара / вода, вода / вода.

 


Обладнання, що поставляється компанією ТОВ НВП «Техприлад», отримало широке застосування на промислових підприємствах гірничодобувної, металургійної, нафтопереробної, фармацевтичної, молочної, пивоварної, паперової та інших галузей промисловості, маслоекстракційних і олійно-жирових виробництвах, підприємствах будіндустрії та машинобудування, тепловой та атомної енергетики.

Вироблене компанією Техприлад, імпортоване та впроваджене обладнання у великих проектах нового будівництва та модернізації наступних промислових підприємств: ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», ЗАТ «Фармак», ТОВ «Орієнтир- Буделемент» (м.Бровари), ВАТ «Укрграфіт»( м.Запоріжжя), ТОВ «Молочний дім» (м.Павлоград), ТОВ «Тульчинський маслосирзавод», ТОВ «Сандора», ВАТ «Шахта Червоноармійська Західна #1», ЗАТ «Оболонь»,  Efes Vitanta Moldova Brewery SA (м.Кишинів), маслоекстракційних заводах груп «Кернан», «Креатив», Каргілл, кондитерських фабриках групи А.В.К., когенераційних станціях заводів Coca — Cola (м.Бровари) та ЗАТ «Тиротекс» (м.Тирасполь), Бурштинської ТЕС, АК Київенерго, та багатьох інших.

  

В області поставок обладнання для житлово-комунального господарства компанія Техприлад в якості генпідрядника виграла і реалізувала ряд великих тендерних проектів, які фінансувалися Міжнародним банком реконструкції та розвитку (в 2003р., 2005р., 2006р., 2010р.), та ряду проектів АК Київенерго (2011 — 2014рр.)

Зокрема, тільки за проектом «Енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях в м. Києві» встановлено близько 400 теплових пунктів і вузлів обліку тепла, проектування, комплектація і монтаж яких виконані компанією Техприлад.


Компанія підтримує великий склад (20 — 25 тис. одиниць) стандартного обладнання в м. Києві і забезпечує швидку доставку в усі регіони України, а також здійснює експорт.

  

Компанія має мережу представників: у Харкові, Херсоні, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі, та інших містах України.


Гарантійне та сервісне обслуговування, метрологічний супровід виконується інженерами відділу сервісу ТОВ НВП «Техприлад» по всьому спектру обладнання, що постачається.   Відділ укомплектований сучасним діагностичним калібрувальним, ремонтним та випробувальним обладнанням, спеціалізованим програмним забезпеченням.

Інжинірингові послуги

Фахівці компанії , які пройшли навчання на спеціалізованих семінарах наших партнерів, проводять оптимальний підбір типу, виконання і типорозміру трубопровідної арматури, регулюючих клапанів, пароконденсатного, теплообмінного та насосного обладнання за вихідними даними замовника; консультують фахівців проектних і виробничих організацій, виконують діагностику роботи обладнання на об’єктах замовників.

Проектні рішення по вузлах регулювання потоків, тепловим пунктам, редукційно — охолоджувальним установкам виконуються за сучасними методиками розрахунку з використанням програм 3D моделювання.

  

Інформаційна діяльність

Компанія Техприлад супроводжує все обладнання докладною технічною документацією українською та російською мовами, розробленої фахівцями компанії. Постійно бере участь у спеціалізованих виставках у м. Києві та інших містах України («Нафта і Газ», «Аква -Терм — Київ», «Енергетика в промисловості України» тощо), розробляє і постійно оновлює технічні та техніко-комерційні каталоги; організовує технічні семінари, які проводять профільні фахівці компанії, а також представники наших європейських партнерів.


Семінар «Промислові клапани компанії «ARI ‐ Armaturen GmbH» (Німеччина)
Переглянути відео