Сервіс обладнання


Відділ сервісу компанії ТОВ «НВП« Техприлад », виконує широкий спектр завдань з передпродажної і післяпродажної підтримки обладнання, що поставляється компанією.

Основні напрямками діяльності відділу сервісу:

 • повірка, сервіс і ремонт приладів обліку теплової енергії та витратомірів рідин
 • сервіс та ремонт трубопровідної арматури: запірних, регулювальних і запобіжних клапанів, конденсатовідвідників, регуляторів тиску прямої дії
 • сервіс та ремонт електро та пневмоприводів для арматури поставляється компанією

Сервіс приладів обліку теплової енергії та витратомірів рідин

Наш відділ сервісу виконує діагностику, ремонт, програмування, калібрування та метрологічне супроводження всіх приладів обліку тепла і витратомірів рідин, що поставляються ТОВ НВП «Техприлад»: Суперком-01, Ultraheat, SA-94, електромагнітних витратомірів серії VA (Aswega), ультразвукових витратомірів 2WR7 (Landis + Gyr), тахометричних лічильників рідини (Powogaz).

Відділ має у своєму розпорядженні необхідні прилади та обладнання для виконання цих робіт: робочі еталони частоти, напруги, опору, часу, а також калібратори, программатори і стенди з гідравлічних випробувань тиском.

Відділ використовує сервісну документацію та ліцензійне програмне забезпечення виробників приладів, а також оригінальні запасні частини. Витратомірні випробування і калібрування витратомірів виконуються на зразковій проливній установці з діапазоном об’ємних витрат до 160 м³/год.

На підприємстві ТОВ «НВП «Техприлад» функціонує контрольно-перевірочний пункт «Укрметртестстандарту», який забезпечує державний метрологічний контроль при перевірці приладів обліку.

Кваліфікація компанії ТОВ «НВП «Техприлад», як сервісного партнера виробників приладів обліку, підтверджена відповідними сертифікатами виробників.

  


Сервіс трубопровідної арматури

У нашому сервісному відділі виконується діагностика, ремонт, випробування широкого спектру трубопровідної арматури, такої як: запірні і регулюючі клапани, запобіжні клапани, редукційні пілотні клапани, регулятори тиску прямої дії і конденсатовідвідники.

Основні види виконуваних робіт це:

 • видалення нальотів, притирання і шліфування сідел і затворів
 • налаштування тиску спрацьовування запобіжних клапанів
 • зміна діапазонів тиску спрацьовування запобіжних і редукційних клапанів
 • заміна сідел і затворів клапанів всіх типів (якщо дозволяє конструкція арматури)
 • заміна пружин запобіжних, редукційних та пілотних клапанів
 • заміна поршневих кілець пілотних клапанів
 • заміна сильфонів і ущільнень штока запірних, регулювальних і редукційних клапанів
 • заміна ущільнень дисків дискових затворів
 • заміна зношених деталей і зміна монтажного положення конденсатовідвідників
 • випробування арматури на герметичність

 

Для виконання цих робіт сервісний відділ оснащений сучасним технологічним обладнанням, таким як: установка для гідравлічних випробувань тиском, спеціалізована установка діагностики та налаштування запобіжних клапанів, спеціальне верстатне обладнання для шліфування й притирання плоских і конусних сідел клапанів, багатофункціональний ультразвуковий прилад для діагностики клапанів і конденсатовідвідників SONAPHONE E.

Спеціалісти сервісного відділу ТОВ «НВП «Техприлад»систематично проходять навчання на підприємствах фірм-виробників арматури і сертифіковані на право проведення відповідних сервісних робіт.


Сервіс електро та пневмоприводів

Сучасна трубопровідна арматура часто поставляється з електро або пневмоприводами, або має можливість їх установки.

Враховуючи широке розповсюдження приводів при автоматизації арматури, фахівці нашого сервісного відділу виконують роботи з установки, настройки, діагностиці та ремонту електро та пневмоприводів для трубопровідної арматури, що поставляється ТОВ «НВП «Техприлад».

Серед робіт виконуваних відділом сервісу у напрямку приводів:

 • установка електроприводів фірм ARI Armaturen, AUMA, Schiebel, Valbia, Siemens, LDM на запірні і регулюючі клапани
 • настройка кінцевих вимикачів електроприводів за становищем і перевищення допустимого крутного моменту
 • перевірка електронних блоків управління електроприводами
 • перевірка основних і додаткових датчиків приводів, електричних і механічних елементів індикації, перевірка позіционеров
 • ремонт і заміна плат управління електроприводів, елементів захисту та індикації, заміна елементів резервного живлення
 • заміна ущільнюючих кілець і пружин пневмоприводов
 • настройка кінцевих упорів і кінцевих вимикачів пневмоприводов
 • установка і заміна соленоїдних клапанів пневмоприводов

Для проведення робіт з монтажу, ремонту та налагодження приводів для промислової трубопровідної арматури відділ сервісу оснащений усіма необхідними електронними вимірювальними приладами, лабораторним обладнанням та інструментом.

Перераховані види робіт дозволяють задовольнити найрізноманітніші побажання наших замовників з сервісного обслуговування, всього спектру обладнання, що поставляється ТОВ «НВП «Техприлад», як на етапі його придбання, так і надалі протягом періоду технічної експлуатації.

Наші клієнти завжди можуть бути впевнені в тому, що у разі виникнення у них технічних труднощів з придбаним у ТОВ «НВП «Техприлад» обладнанням, їм завжди буде надана кваліфікована допомога і підтримка фахівцями сервісного відділу компанії.